Довідкова інформація для інвесторів

Керівні принципи організації економічного співробітництва та розвитку

Секторальні керівництва організації економічного співробітництва та розвитку

Форма заповнення заяви звернення інвестора

Організації та установи, які працюють у сфері інвестицій

Державна реєстрація договорів (контрактів) про спільну інвестиційну діяльність за участю іноземного інвестора

Законодавчі та підзаконні нормативно-правові акти

До відома вітчизняних виробників, підприємців та інвесторів.

Для покращення інвестиційного клімату нашої країни Торгово-промислова палата України інформує про нову інтерактивну платформу "Електронна база інвестиційних проектів", яка покликана допомогти українським підприємцям у пошуку інвесторів та реалізації інвестиційних проектів. У свою чергу, для українських та іноземних інвесторів Електронна база інвестиційних проектів є зручним інструментом для пошуку актуальних українських інвестиційних проектів.
Новий сервіс Торгово-промислової палати України покликаний сприяти зростанню національної економіки, інвестиційної привабливості України та її регіонів, включаючи роботу, направлену на розвиток належного інвестиційного клімату на національному та регіональному рівнях, збільшення обсягів залучених інвестицій в економіку країни та її регіонів.
Торгово-промислова палата України для поширення Програми підтримки бізнесу та проектів пропонує: каталог інвестиційних проектів; інвестиційні пропозиції, які стосуються земельних ділянок; інвестиційні пропозиції, які стосуються промислових будівель; деталізовані інвестиційні наміри та пропозиції зацікавлених осіб, щодо напрямів та обсягів ведення інвестиційної діяльності тощо.
Електронна база інвестиційних проектів розміщена в мережі Інтернет у постійному (вільному) доступі для всіх користувачів за наступним посиланням: http://invest.ucci.org.ua .
Висловлюємо щире сподівання, що новий сервіс Торгово-промислової палати України сприятиме збільшенню зацікавленості серед вітчизняних та іноземних інвесторів щодо українських проектів та сприятиме покращенню інвестиційного клімату нашої країни, оскільки інформація про Електронну базу інвестиційних проектів також буде поширена через міжнародну систему торгово-промислових палат.